Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 57,74%

Re: Prawda o Jasiu

Zgłoś do moderatora
@siekiera
"To ty jestes dzieciarnia, a te forum to po czesci trollowisko. Nigdy nie napisales niczego pozytywnego o CIG, nie ma cie na innych spolkach, jest totalnie niewiarygodny, tak jak jas i cig."

Siedzisz na tej spolce od kilku tygodni (góra) i placzesz na ludzi, o ktorych nie masz pojecia. Znamy sie z BoB'em czy Jaś'em od przeszlo dwoch lat i moje wnioski zawsze byly bardzo zblizone do w/w kolegow. Najlepszym tego dowodem sa kolejno wydawane raporty. Chcesz sie klocic z liczbami, wychodzacymi prosto ze spolki? Jak nie wierzysz raportom to komu? Passowi22, albo tym trzem malolatom naganiajacym dla rudego? Potrafisz wogole przeczytac raporty ze zrozumieniem?

Skoro wspomnialem juz o koledze pass22, on jest zywym dowodem naszych opinii. Gosc ze 100% stopy zwrotu, sprzeczajac sie z nami co do pogladow na rynek, zszedl zupelnie do zera, a kto wie czy obecnie nie jest na minusie. A wszystko dlatego, ze byl wierny 'swoim' przekonaniom. Nie chcial sluchac innych, mimo, ze ich slowa materializowaly sie jedno po drugim. Gdyby chociaz sam skonfrontowal nasze slowa z liczbami raportow...

Watki jak te sa niczym innym jak robieniem sztucznej zadymy do przykrycia, na ostatniej prostej, tej wielkiej straty z ostatnich dni. W imie powiedzenia 'tonacy brzytwy sie chwyta', spodziewam sie, w najblizszym tygodniu, wszelkich bzdurnych watkow jak obecny, tylko po to, zeby zbudowac sztuczne poczucie na rynku, ze 'bedzie dobrze'.

Zastanowcie sie tylko nad jednym. Skoro wszyscy spodziewaja sie wielkiej zwaly po premierze (czyt. 22.11)....to czemu nie wyjsc dzien wczesniej? A moze dwa? Rudy zasypal kurs i perspektywy spolki totalnie, a obecnie kurs skorygowal o ponad kilkanascie procent. Widzisz, wy zyjecie nadzieje odbudowy tego spadku (ktory ewidetnie poszedl z wewnatrz spolki [zasieg spadku/dynamika/ilosc dni etc. wrecz to mowia]), a pinokio tylko na to czeka. Znow dostaliscie nadzieje, tak jak przy 1,20zl, a rudzielec tylko na to czeka. Zrobil to pare dni temu, czemu ma nie zrobic i teraz?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,43% 1,40 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.