Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,90 zł , zmiana od tamtej pory: 8,40%

Re: pragma faktoring niejasności

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,
Niezmiernie przykro nam z powodu Państwa niezadowolenia. Satysfakcja i pozytywne opinie Klientów z oferowanych przez nas usług mają dla nas największy priorytet. Dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić powody zaistniałej sytuacji.
Prosimy o zgłoszenie reklamacji pod poniższym linkiem, abyśmy mogli wyjaśnić sprawę:
https://pragma.link/bankier_reklamacje.
Zespół Pragma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 12,90 2020-01-17 14:48:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.