Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,16 zł , zmiana od tamtej pory: 24,78%

Re: pracuj. pl 70 razy droższe od GI !!!

Zgłoś do moderatora

W sumie dużo prawdy. I ciekawie przekazane. Lubię czytać Twoje posty. Może tylko mała korekta co do przychodów, bo bez Prohuman GI Poland ma przychody dwa razy mniejsze niż wcześniej, czyli dobija do 500 mln. I tak ogromne. Zgadzam się, że przestrzeń do poprawy rentowności ogromna i tutaj jest pole do popisu dla doświadczonego właściciela naszej spółki. Skoro już zapadła klamka co do sprzedaży Prohuman, to lepiej żeby to odbyło się jak najszybciej. Trzeba trzymać kciuki za ostatni komunikat i wierzyć, że do końca roku sprzedaż Węgrów się zakończy. Dodając do tego spłatę zadłużenia w bankach rok 2022 GI Poland mogłoby rozpocząć z już poukładaną docelową strukturą i zrestrukturyzowanym do końca zadłużeniem. Moglibyśmy ogłosić koniec porządków w GI Poland. A to oznacza, że w końcu mogliby skupić się wyłącznie na działalności podstawowej. W takiej sytuacji przez cały 2022 rok moglibyśmy być świadkami jak kurs GI Poland goni kurs pracuj.pl.

Reasumując ostatni komunikat bardzo pozytywny i powinien się przyczynić do odbudowania popytu i zakupów akcji przez tych, którzy potrafią czytać zw zrozumieniem. Kurs tak naprawdę jest śmiesznie niski. I oczywiście teza Exciter1975, że Włosi ze swoim kapitałem mogą bez problemu zrobić z GI Poland potęgę, przynajmniej na polskim rynku, jak najbardziej słuszna.
Zagrożeniem może być tylko czas. Kiedyś w końcu rynek pracownika skończy się i wtedy może być trudniej rosnąć. Dlatego dobrze byłoby, żeby Włosi nie zasypywali gruszek w popiele i działali szybko. Pozdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP 1,05% 1,45 2022-07-05 13:26:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.