Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,14 zł , zmiana od tamtej pory: 27,64%

Re: pracuj. pl 70 razy droższe od GI !!!

Zgłoś do moderatora

...dobra, załóżmy, że planowana przez GI emisja bez prawa poboru po 1,45 zł była zła dla mniejszościowych akcjonariuszy. To co GI powinno było zrobić, zaproponować emisję po 1,45 z pp ? Zapisałbyś się mając na giełdzie kurs kilkanaście procent niżej. Kto z nas zapisałby się po takiej cenie ? A GI chciał łyknąć akcji po tej cenie za 100 mln. I po takiej emisji bez pp miałby raptem 88% bez żadnych możliwości zdjęcia spółki z GPW. Misiak zablokował i mamy to co mamy. Spółka bez kapitału na rozwój, kurs daleko od nawet 1,45, bez perspektyw na wyżej, a jak pisałeś konkurencja zwiększa kapitały na potęgę i zgarnia rynek GI sprzed nosa. Taki mamy stan na dzisiaj. Piszesz, że Włosi musza coś wymyślić, a nie zakładasz , że Pan Misiak dla dobra swojej inne spółki będzie im blokował wszystko jak leci, nawet emisje z pp, bo przecież nic od niego nie słychać na co jest gotowy się zgodzić. Wiem, że na rozstrzygniecie można czekać kilka lat, ale co jak taki pat będzie trwał lat kilkanaście. Są takie spółki na GPW. Pozdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -3,32% 1,45 2022-07-01 10:32:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.