Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,07 zł , zmiana od tamtej pory: 34,79%

Re: pracuj. pl 70 razy droższe od GI !!!

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem bo napisałem ze 95% będzie „m.in” emisjami. Po drugie niczego się tutaj nie boje bo nawet gdyby było wezwanie przymusowe to mój zakup jest niżej i straty nie będzie. Po trzecie to co do gry na giełdzie ma zaufanie? We dwóch nie mamy ponad 5% wiec jesteśmy zależni od reszty drobnych akcjonariuszy a oni sami podejmują swoje decyzje inwestycyjne.
Swoją zas droga jakie ma znaczenie czy kurs dzisiaj jest 1.07, 80gr czy 1.30. Żadna z tych wartości mnie nie interesuje, jestem tu na long i spokojnie mogę poczekać kilka lat na wartość godziwa nie wylewając żali co kilka dni jak mi jest zle.

Osobiście w pełni popieram Misiaka i jego działania, bo tylko blokując uchwały walnego i zaskarżając je do sądu mamy możliwość blokowania działań GI na szkodę drobnych akcjonariuszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP 1,05% 1,45 2022-07-05 16:09:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.