Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,07 zł , zmiana od tamtej pory: 35,26%

Re: pracuj. pl 70 razy droższe od GI !!!

Prosta logika nakazuje wziąć stoperan i czekać do skutku, niezależnie od tego co się będzie działo po drodze. Jesienią zeszłego roku niektórzy wywalali akcje po 70 parę groszy, ja wtedy kupowałem (to tak a'propos czyjejś niedawnej myśli, że kursy giełdowe odzwierciedlają zawsze aktualne wartości spółek). Jeśli ktoś zdecydował nie oddać akcji w pierwszym wezwaniu, jeżeli potrafi myśleć nie odda w drugim. GI może postraszyć uwaleniem kursu i je ogłosić, ale może też grać na udręczenie drobnych i przeciągać wezwanie. Jedno jest pewne. Nie może robić tego w nieskończoność. Nie po to kupowało padającą spółkę inwestując krocie, żeby teraz przyglądać się jak dokapitalizowana konkurencja przejmowała im rynek. A to zaczyna się właśnie dziać. Dokapitalizowanie spółki nie musi się odbyć tylko przez emisję akcji bez prawa poboru, ani dzięki wysypaniu się drobnych i ściągnięciu spółki z indeksu. To dla nich optymalne scenariusze, ale gra toczy się o zbyt duże pieniądze, żeby inne sposoby były wykluczone. Jeśli nie będą mieli wyjścia, dopuszczą nas do korytka, ale musimy być twardzi i mieć nerwy na wodzy. Bez tego niczego nie osiągniemy. Takie jest moje zdanie, a ja potrafię być bardzo cierpliwy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -0,68% 1,45 2022-07-07 11:25:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.