Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  108,50 zł , zmiana od tamtej pory: -25,35%

Re: Pracownicy odchodzą. Toksyczna atmosfera.

Zgłoś do moderatora
Poprosimy konkrety: jakie osoby, o czym dokładnie mówimy, o jakich faktach i sytuacjach. I dowody na ich poparcie. Inaczej to forumowe pomówienia. Takie oskarżenia rzuca się w eter w jakimś celu. Zazwyczaj to walka o władzę, frustracja lub próba manipulacji (kursem, opinią publiczną). Jaki jest Twój cel? Jeśli to szlachetny gest etyczny, to musisz podeprzeć go konkretem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 0,00% 81,00 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.