Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  98,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,33%

Re: Pracownicy odchodzą. Toksyczna atmosfera.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-02 o godz. 09:35 ~naj napisał(a):
> Przede wszystkim dlaczego zakładasz, że jestem chłopczykiem ignorancie? A może dziewczynką? Może kobietą, albo meżczyzną?
> Pieniądze, akcje to nie wszystko. Liczy się atmosfera. Sprawdź sam.

nie wiem czy jesteś chłopczykiem, dziewczynką , czy może jesteś niebinarny ale wiem jedno, żeś lebiega giełdowy, który rzuca slogan i nie jest w stanie więcej napisać a można zajrzeć do DI czy posłuchać prezesa
Jeżeli dla Ciebie nie liczą się pieniądze, akcje to chyba pomyliłeś forum spółki, szukaj sobie spółeczki gdzie panuje wśród pracowników idylla i wspaniała atmosfera a jeżeli już taką znajdziesz to proszę podziel się swoim odkryciem ..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 0,99% 82,00 2021-12-07 14:59:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.