Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,80 zł , zmiana od tamtej pory: -59,47%

Re: pozostało kilka akcji po 36gr

Zgłoś do moderatora
Na miejscu Zalewskiego zwolniłbym w ten weekend tych wszystkich prezesów nieudaczników ze wszystkich jego firm.

To jakiś idiota mu podpowiedział że jak przepiszą teren na inną firmę wyjęta z kapelusza to unikną licytacji komorniczej. Zabezpieczeniem różnych wierzytelności był konkretny teren Zastalu a nie nazwa firmy. Jak bystry Jasio nabył teren obciążony długami to te długi Jasio musi spłacić za poprzednika i tyle w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL 15,79% 1,54 2020-03-27 11:01:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.