Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,20 zł , zmiana od tamtej pory: 27,45%

Re: Pozdrowienia dla wszyskich wyrolowanych na akcjach AF

Zgłoś do moderatora
Teraz juz chyba tak.. Z tego co wiem niektórym inwestorom zostały one zaoferowane prywatnie - nie wiem jakie były kryteria wyboru ale pewnie chodziło o wielkość zaangazowanego kapitału w obligacje/akcje oraz obecność na WZA itp itd.
Ja mam tylko akcje Holdingu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -2,99% 13,00 2019-07-19 16:44:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.