Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,18 zł , zmiana od tamtej pory: 28,38%

Re: pozdro dla mamusi

Zgłoś do moderatora
Niestety ale z takimi jak ty nie wdaje się w dyskusję. Jeśli ktoś mi piszę, że Torpol ma roboty na 20 lat, a jednocześnie od roku branża kolejowa krwawi i jedzie na przetargach z 2019, 2020 i dwóch większych przetargach z 2021. I jeszcze piszę, że w takiej sytuacji w jakiej jest rynek, temat tramwajowy za 1 mld PLN można po prostu olać to pozdro dla ciebie synku. Trolluj dalej bo po tobie merytorycznej dyskusji się nie spodziewam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 4,57% 16,92 2022-05-27 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.