Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,19 zł , zmiana od tamtej pory: 23,74%

Re: Powolny zjazd do bazy 0,8 a rafcyk się stęsknił i zawitał na Inventi

Zgłoś do moderatora
Stary ale ja Ci mówiłem że będziesz uśredniał w nieskończoność a potem wszystko stracisz :P
Przecież przedstawiłem Ci ten scenariusz , liczysz na jakąś podbitkę , ale jak sam mówisz podbitkę zrobiłeś sam i dalej jesteś na dnie , uwierz będzie niżej , Twoja wiara jest piękna ale będzie kosztowna !!
Ale kto bogatemu zabroni ??

Sam zatrudnij informatyka i zrób grę , będzie mniej kosztować niż akcje Invention , chyba nie wydaje Ci się że Pudel jest mądrzejszy od Ciebie ???

Oni teraz zajęci wyciągnięciem kasy z dotacji za biurowiec a potem trzeba jakoś biurowiec wyprowadzić ze spółki a Ty zostaniesz największym udziałowcem i będziesz miał tych 4 pracowników w prezencie

Wiesz że jest coś takiego jak wydanie majątku za umorzone akcje , Pudel wyda sobie nieruchomość i umorzy swoje akcje i wtedy Ty zostaniesz największym udziałowcem :D

Petarda haaahaaahaaa

Życzę jakiejś podbitki a nie obrotów po 3-5k

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,80% 1,47 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.