Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 19,74%

Re: Powolny zjazd do bazy 0,8 a rafcyk się stęsknił i zawitał na Invent

Zgłoś do moderatora
Dlaczego nie dopuścili transakcji z końcówki czerwca ubiegłego roku do skutku.Po tym zabiegu kapitały wyglądały by zupełnie inaczej.Dobrze wiedzieli ze LC może mieć problem z wyłożeniem świeżej żywej gotówki na ratowanie idei ponieważ ma takze problem z gnb.Próbował zabiegów księgowych i w jak najmniejszym stopniu chciał angażować swoje prywatne środki do ratowania idei mimo ze trochę ich tam władował.Takie zabiegi są w 100% zgodne z prawem ale nie po myśli pisowskiego bydła któremu kompletnie nie zależało na tym aby ten bank wyszedł na prostą bo należał do niewygodnego Czarneckiego.Gdyby to jakimś cudem w tarapaty popadł pisowski skok to zrobili by wszystko aby go ratowac a holecka w TVP pluła by ze polski rząd ratuje i wspiera polskie firmy.Przypominam tylko ze idea od 5 kwartałów wykazywała zysk a w ostatnim kwartale 2020 zarobiła 20 mln zł o czym bfg knf i inne pisowskie instytucje doskonale wiedziały.Poprostu wstawał z kolan i dostał cios decydujący.Rozmowa ze starym pacanem który pisze pod wieloma nickami to strata czasu.Póki co przegrał na gh (sprzedaż ze stratą) na invention softblue oraz na posadzeniu Czarneckiego i rzekomym bankructwie gh.Obecny wynik jest następujący 0:5 na niekorzyść starego pacana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,39% 1,46 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.