Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 15,13%

Re: Powolny zjazd do bazy 0,8 a rafcyk się stęsknił i zawitał na Invent

Zgłoś do moderatora
Wiem RRRrrr, ale nie do końca tak było jak mówisz, myślę że trochę igrał z ogniem, a pisdzielce zaskoczyli go w Sylwestra, faktem jest to że Pruski zrobił naprawdę kawał dobrej roboty przez kilka kwartałów wykazał niesamowite zyski operacyjne, ale LC igrał z inwestorami nie tylko akcyjnymi, dobrze wiedział co się dzieje, ale było minęło, skupmy się na GH, co z GNB? co z luka kapitałowa? Tak wiem nie wpływa to na GH, wiesz dobrze ze wpływa na naszą wycenę GH, jestem już. 3 lata i wierzę w wycenę rynkowa ale GNB może to pokrzyżować a wiesz ze mamy naprawdę sporo tych akcji z long termami, pozdrawiam i nie pisze po to by pleciec jak stary o bajkach tylko pisze jakie są też zagrozenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,00% 1,40 2021-10-20 11:45:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.