Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 20,89%

Re: Powolny zjazd do bazy 0,8 a rafcyk się stęsknił i zawitał na Invent

Zgłoś do moderatora
Invention to taki Theranos, król wydmuszek, przepala kasę na strzykawke i szpital 60mkw, a Kierule wydymają wszystkisz jak większość NC wydmuszek, emisja i scalenie sprzedaż spółki Cyprowi i tak w kółko do zawieszenia lub wykluczenia, Invention nie ma nic szczególnego do zaoferowania żeby nazywać to startupem, zwykła rodzinna firma dymająca akcjonariuszy jak 95% na NC
Czarnecki nie lepszy złodziej, może kiedyś dał zarobić akcjonariuszom, teraz walczy z rządem, a akcjonariuszy Ideii też wydymał, dobrze wiedział o Resolution, wygra odszkodowanie i zamknął sprawę Getbacku i franków, nie wiem co kombinuje z GNB, to jest kluczowe dla GH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,80% 1,47 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.