Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,19 zł , zmiana od tamtej pory: 22,35%

Re: Powolny zjazd do bazy 0,8 a rafcyk się stęsknił i zawitał na Invent

Zgłoś do moderatora
ten invention to syf jak devoran i 4 mass. może się uda .. ale to new connect .

cóż Ja tam licze że podbiją invention ponad 1 zł i będę miał na weekend w miedzyzdrojach :)

a co do getinka.. to dziwi mnie stary, że Ty na prawde wyszedłes... gdzie Ty straciłeś głowe. mi tez dużo nie pasuje w getinie no ale majątek i aktywa mają spore .. boże sporo wyższe niż obecna wyena . minimum 100 % do zrobienia moim zdaniem i to na pewniaka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,39% 1,46 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.