Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: powiem wam tylko tyle

Zgłoś do moderatora
Smerf napisał :
Zawsze w Ciebie wierzyłem i w Twoje mądre rady i oceny. Ja myślę, że obok p.Małeckiego nie gorszy jesteś Ty bo nie spodziewasz się być złodziejem i będziesz się kontaktować z akcjonariatem - mógłbyś być najlepszym prezesem spółki. Razem z 6_9 i jego predyspozycjami do wiceprezesa, któremu się spodobała mądrość Twojej uwagi

Wiesz miłe to co napisałeś , ale brzmi to sarkastycznie , powiem Ci że nawet jeszcze do miary nie chodziłem
na ubranko z tyłu z rękawkami wiązane , ale pomijając co powyżej to wiesz że ja nie mógłbym być samozwańczym Prezesem ,na to są potrzebne głosy akcjonariuszy zgodnie z nowym statutem .
Dlatego napisałem kto ma realne szanse i cieszy się zaufaniem i poparciem akcjonariuszy , stąd osoba Pana Małeckiego .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.