Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: -36,07%

Re: powiało wielkim smrodem

Zgłoś do moderatora
A światły zarząd tego gniota zapowiadając odlotową dywidendę to nie wiedział, że ceny prądu są niepewne?

Skoro zarząd/ Sztuczkosłup wodę lał o dywidendzie to niech ZWZ podejmie uchwałę, że dywidenda dla leszcza będzie bez zmian, a główny akcjonariusz niech przeprosi leszcza za lanie wody i zrezygnuje ze swojej dywidendy, w końcu to on kosi prawie całą dywidendę. Wystarczy zmienić statut albo zrobić coś w tym rodzaju.

Osobiście to ta dywidenda mnie nie rajcuje, ale moim zdaniem to trzeba mieć niezbyt równo pod sufitem by po takiej oficjalnej zapowiedzi jakiejś girlandy fajerwerków zacząć stękać o ich zamianie na kapiszona albo na stadne pierdzenie zarządu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -1,80% 1,09 2020-10-29 11:45:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.