Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: -25,43%

Re: powiało wielkim smrodem

Zgłoś do moderatora
Praktycznie to od początku wątpiłem w tą dywidendę, a zwłaszcza po tym cyrku z max wyciągniętymi datami ZWZ i dywidendy. Niemniej z tak wielkiej zapowiedzi zrobić takie wielkie pośmiewisko to mi wygląda na błazenadę i ignorancję zarządu a nie dbanie o finanse spółki, drugi wariant tego cyrku to Sztuczkosłup robi to co mu karzą mocodawcy trzymający obligacje, a tam jest też niezły cyrk z ruskoukraińcami ... cyrk, jeszcze nie ma ZWZ a już jest przerwa w ZWZ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 0,78% 1,29 2020-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.