Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,80 zł , zmiana od tamtej pory: 2,71%

Re: Potencjał wzrostu

Zgłoś do moderatora
Dokładnie popieram co napisałeś. Ja czytam każde sprawozdanie bardzo dokładnie i widzę jakie zmiany są wprowadzane w spółce. Teraz w 3 kwartale ze względu na niskie straty bezgotowkowe powinien już być zysk netto czyli to co najważniejsze dla tych co nie potrafią czytać sprawozdań. Obawiam się że kurs jest zanizony bo glowny inwestor chce zrobić wezwanie a akcjonariat wygląda słabo. Nie ma funduszy co by miały pow 10% mały FF. Ja na ich miejscu bym zbierał i ogłosił wezwanie. Poniżej 90% nie musimy odpowiadać ale powyzej już koniec z BIO na GPW.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON 6,25% 4,93 2018-03-19 17:03:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl