Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: 65,57%

Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce

Zgłoś do moderatora
No widzę, że merytoryczny wpis zakneblował usta i jak zwykle w takich wypadkach działa tylko bełkot trolla wyrywający wszystko z kontekstu. Masz rację, ta dyskusja przy takiej zdolności do wyciągania logicznych wniosków pozostaje bezsensowna. Czas pokaże, kto miał rację. Ja sobie w ramach mojego ryzyka inwestycyjnego przypisuję prawo do błędu, podobnie jak prof. Lubiński bierze pod uwagę ryzyko naukowe. Tacy spekulanci jak Ty, marzą tylko o kręceniu kółek, więc to nie jest spółka dla Ciebie. Bo dzisiaj jeśli brał ktoś rozsądny, to wie po co to robił, a że jest trochę zarobionych od grudnia, którzy może chcieli/musieli wyjść z kapitałem, to już ich sprawa. Ja w to nie wnikam. Zachęcam mimo wszystko do lektury materiałów źródłowych dotyczących odkryć RDG, wtedy poziom tej dyskusji zyska i może pojmiesz w końcu o co tutaj toczy się gra. A może już dawno pojąłeś, tylko masz wyznaczone zadanie dyskredytowania inwestorów na tej spółce, aby ktoś mógł zebrać resztki papieru ? Wiadomo, że się do tego nie przyznasz, więc niech to pozostanie pytaniem retorycznym :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
READGENE 0,00% 5,05 2024-02-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.