Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: 65,57%

Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce

Zgłoś do moderatora
A tu masz odpowiedź źródłową na Twoje pytanie: Czy im się powiedzie ? Podpowiem Ci im się już powiodło, a Twoje pytanie byłoby zasadne 10 lat temu:https://www.medexpress.pl/prof-jan-lubinski-selen-moze-sie-okazac-kluczowym-pierwiastkiem-w-badaniach-nad-dlugowiecznoscia/86018
Wklejam link, ponieważ nikt nie wypowie się kompetentniej niż sam profesor Lubiński. Problem w tym, że trzeba jeszcze to zrozumieć i mieć wyobraźnię co do potencjału komercjalizacyjnego. Niech przypadek Ryvu będzie podpowiedzią. Rok 2013 kurs 2,39 Rok 2023 kurs 60 !!! W 10 lat ponad 2400 % Faktycznie to nie jest spółka dla Ciebie. Ty kupisz jak będzie już po 30 i będziesz wtedy kręcił kółka. Dlatego teraz absolutnie nie kupuj, po co masz zamrażać kapitał. Kupią Ci którzy rozumieją to co tam się dzieje. A porównywanie do bajkopisarza z Innogene jest z Twojej strony obraźliwe dla prof. Lubińskiego, a podałem to jako przykład tego jak kuriozalna może być spekulacja. Dlatego wolałbym aby papier trafił w ręce normalnych Inwestorów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
READGENE 0,00% 5,05 2024-02-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.