Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: 65,57%

Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce

Zgłoś do moderatora
Od kiedy podawanie faktów jest rozbudzaniem nadziei ? Jak można rozbudzić nadzieję u rozsądnych Inwestorów, którzy powinni sami czytać raporty ? Rozumiem, że Ty ich nie czytasz, dlatego potem zadajesz takie infantylne pytania o pokrycie strat, jakbyś nie wiedział co to kapitał zakładowy spółki etc. Zawsze należy brać pod uwagę RYZYKO !!! Dlatego piszę je wielkimi literami. Jak chcesz je minimalizować zanieś kasę do banku albo na obligacje. Powtórzę jeszcze raz, napisz coś merytorycznego o spółce. A ten Inwestor co dzisiaj Wam zabrał prawie 5 kg to pewnie myślący inaczej, który nie ma własnego rozumu, no ale Was boli grudzień i straty przy oddawaniu, a wtedy od Was trochę tego naprawdę wziąłem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
READGENE 0,00% 5,05 2024-02-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.