Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,95 zł , zmiana od tamtej pory: 69,49%

Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce

Zgłoś do moderatora
Opisujesz siebie? Kto tu rozbudza nadzieje na ponadprzeciętne zyski dając za przykład takie spółki jak inno..... gdzie ludzie na spekulacji potracili kase ? Cała Twoja merytoryka to wklejanie linków z internetu i pisanie tych samych frazesow pod różnymi nickami ? A na proste pytanie na forum nie umiesz odpowiedzieć:) Spółka jak najbardziej ciekawa do inwestycji ale tak jak napisał poprzednik na lata i dla tych co wierzą, że się powiedzie:) Twoje
wpisy jak dla mnie to czysta spekulacja, która zarzucasz ciagle innym :) , ale to może ja się mylę:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
READGENE 0,00% 5,00 2024-03-01 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.