Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,95 zł , zmiana od tamtej pory: 71,19%

Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce

Zgłoś do moderatora
Napisz Nowy coś sensownego na temat spółki, zamiast tutaj pisać bzdury. Każdy ma swoją taktykę skupowania akcji i sprawdzania rynku, w tym wyleszczania i nikt nie lubi przepłacać. Tacy jak Ty chcieliby w 2 tygodnie spekulacyjnie zarobić 50 % a potem dać dyla na inną spółkę, a tutaj spokojnie, powoli, bez pośpiechu, papier zostanie w mocnych rękach, to wtedy zobaczysz gdzie będzie kurs, zanim założysz plombę w zębie, trzeba go dokładnie wyczyścić z próchnicy :) i dzisiaj od rana ktoś czyści stawiając 4 kg z lewej. To chyba nie jest mało jak na tą spółkę ??? Jedno Espi o komercjalizacji patentu i dwa dni się nie otworzy, a wtedy groszołapy będą wsiadać np. po 8 zł w zależności od wartości potencjalnego kontraktu. No, ale na tym polega ryzyko !!! I każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chce je podjąć !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
READGENE 3,48% 5,05 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.