Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,15 zł , zmiana od tamtej pory: 60,32%

Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-02-14 o godz. 13:58 ~AkcjonariuszRDG napisał(a):
> Na przykład z komercjalizacji patentów onkologicznych, jakie zostały zgłoszone w latach 2021-2022 tudzież dodatkowo z nowych przychodów po uchwaleniu ustawy o KSO w ramach której będzie 5 mld na onkologię. Chyba wystarczy ? :) :)

Musze ochłonąć po przeczytaniu tego co wyżej napisałeś. Ale i tak dziękuję.Tylko tyle masz na ten prosty temat do napisania? Nie znasz żadnych informacji ze strony spółki na ten temat?
Ktoś pisał, że wchodzą fundusze. Jakie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
READGENE 1,81% 5,05 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.