Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,15 zł , zmiana od tamtej pory: 60,32%

Re: Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w sprawie KSO już wkrótce

Zgłoś do moderatora
Odpowiadając dodatkowo na Twoje pytanie, zapytałbym tych wszystkich "spóźnialskich" którzy w ostatnim czasie zebrali ponad 40 kg papieru w okolicy 3-3,3. Pewnie nie wiedzą co robią i nie potrafią czytać raportów ze zrozumieniem ?? :) :) zwłaszcza spółek z tak małym FF. No, ale każdy ma swój rozum :) Przypomnij sobie historię Columbusa, Innogene i wielu, wielu innych papierów, każdy z nich ma swoją specyfikę, ale pewne zasady są te same. 1 Wsiada się do windy jak jest na niskich poziomach 2. Nie wkłada się więcej niż 10 % portfela 3. Czyta się raporty !!! 4. Cierpliwie się czeka :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
READGENE 0,00% 5,05 2024-02-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.