Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: -10,26%

Re: Porty Premier mówi o Gdyni

Zgłoś do moderatora
to taki fragment wypowiedzi przy okazji podpisania współpracy PGE i Uniwersytetu

"Przy okazji wiceminister zapowiedział również budowę portu instalacyjnego dla projektów offshore w Porcie Gdynia. "Miło mi poinformować, że rada ministrów przyjęła uchwałę, dzięki której 435 mln euro będzie zagwarantowanych na rozwój tego portu i branży offshore. Te pieniądze są w gestii ministra infrastruktury, który - podobnie jak cały rząd - będzie nadzorował ich wydatkowanie" - powiedział."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -2,51% 3,50 2021-09-23 17:04:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.