Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,12 zł , zmiana od tamtej pory: -12,62%
1) nie napisali ile przeznaczą na budowę portu głębokowodnego w Gdyni - czy oprócz Vistala są jeszcze inne porty mogące się przebranżowić na ten głębokowodny ? - chodzi mi o to czy dla naszej spółki może ten projekt przejść koło nosa - jeśli jest obok wolne miejsce i ktoś inny na tym skorzysta ?

2) Spółka Vistal dzierżawi teren - jak się nie mylę gdzieś na forum to było napisane do połowy tego roku - co dalej ??
Chodzi mi o to że istnieje ryzyko wydzierżawienia tego terenu innej firmie.

Trzymam kciuki niemniej jednak za Vistla
Pozdrawiam czytających

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -4,00% 3,60 2021-09-20 17:00:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.