Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,81 zł , zmiana od tamtej pory: 832,38%

Re: Porozumienie znowu w akcji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-06-11 o godz. 21:26 ~Królik napisał(a):
> Myślę że p.Przewlocka jest drugim największym akcjonariuszem spółki i chce zaakcentować chęć nadzoru nad swoimi pieniędzmi

Moim zdaniem akcja szyta jednak grubszymi nićmi jest. Trzeba było to robić w kwietniu, na walnym, była przecież ku temu okazja. Było porozumienie akcjonariuszy... Jedna awantura zamiast dwóch. Zresztą, (zakładam że), obecna RN też w jakiś sposób interesy i kapitał p. Przewłockiej reprezentować musi, skoro oddała na nią głosy, w tym na drugą kadencję, podczas ostatnich "wyborów rady". Kandydatów przedstawiali wówczas większościowi akcjonariusze, w tym p. Przewłocka.

Pachnie mi tu brzydko, jakimś większym przewrotem. Obawiam się, że spółka (i zarząd) zamiast skupiać energię na rozwoju i ekspansji zagranicznej (mysle tu o tzw. OctoCRM), będzie się koncentrować na przepychankach; zarząd - rada; co do wysokości dywidendy, kształtu zarządu, oceny pracy i postępu w OctoCRM (patrz sprostowanie do raportu wydane przed "odejściem" z funkcji p. prezes) albo kierunku rozwoju spółki (marginalizacja outsorsingu i rekrutacji IT na rzecz klasycznych usług księgowych). Gdzieś tu tkwi kość niezgody.

Obym był mylnym prorokiem, ale czarne chmury sie tu zbierają nad tą spółeczką. A to wszystko na własne życzenie szeroko rozumianego "zarządu" Power Media.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 2,34% 26,20 2024-02-26 12:54:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.