Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: -30,82%

Re: Porownanie wskaznikowe wszystkich spolek spozywczych - HELIO wysoko

Zgłoś do moderatora
Po wynikach q1 HELIO jest najbardziej niedowartosciowane wsrod krajowych Spolek spozywczych

 https://www.bankier.pl/forum/temat_porownanie-potencjalu-wzrostu-spolek-spozywczych-gpw-nc-q1-2022,54958583.html

wyzej sa tylko 3 spolki z Ukrainy. Chociaz zestawienie uwzglednia wylacznie wskazniki (C/Z, EV/EBITDA, C/WK) wyliczane na podstawie wynikow za ostatnie 4 kwartaly a nie uwzglednia rozwoju sytuacji na Ukrainie i zagrozen z nia zwiazanych, to nawet wsrod Ukrainek wiekszosc ma mniejszy potencjal wzrostu niz HELIO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HELIO -4,35% 11,00 2022-11-28 09:49:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.