Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  104,10 zł , zmiana od tamtej pory: -38,23%

Re: porównanie po 3 kwartałach 2021 Lpp 1.108 mln zysku netto Merc 440

Zgłoś do moderatora
Chłopcze zapominasz się o kilku istotnych elementach. Co do śmiecia, to szukaj jej w swojej rodzinie. Pewnie tak nazywasz swoją kobietę, swoje dzieci. Ale to twój wybór, twoja sprawa.
Co do LPP nie porównuj z MM. LPP to mega zadłużenie, jeden zły ruch i spółka idzie na dno.
A teraz chłopcze ogarnij się, umyj pierwszy raz w tym miesiącu i niech twoi bliscy pójdą na miasto zarabniać he he

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -2,58% 64,30 2022-05-23 17:03:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.