Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  105,20 zł , zmiana od tamtej pory: -40,78%

Re: porównanie po 3 kwartałach 2021 Lpp 1.108 mln zysku netto Merc 440

Zgłoś do moderatora
top glove ttracac dzis 10 % pokazał Wam kierunek...

jak tam inwestorzy poplujcie jeszcze na Lpp śmiało

24% zysku w 2 dni...pominusujcie leonka i napiszczeie jakas wspaniałą analize przysżosci tej magicznej firmy pana Wiesąłwa ktory przez rok nie wie co ma robić - słynna jego nowa dsziałalnssc ciagle analizowana:)

uwielbiam to czytać....Merc nadal drogo trzy ceferki z przodu....a Boś przwideje zysk tej firemki za 2 lata taki jakis w covidowvej Głupocie był w 1 dzień....

a odważni w Lpp liczą zyski...na tzw, balonie a tzw tani Mercator ciiągle spada....czy naprawdę nie rozumiecie czemu???????????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -0,13% 62,30 2022-05-27 14:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.