Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  108,50 zł , zmiana od tamtej pory: -36,53%

Re: porównanie po 3 kwartałach 2021 Lpp 1.108 mln zysku netto Merc 440

Zgłoś do moderatora
To znaczy przyjmijmy że już lepiej nie będzie no ale oni powinni robić dobrą minę do złej gry podbijać kurs jakimiś info a tego nie robią jakby korzystne dla nich było opadanie kursu no to skoro i tak spadnie to wystarczyłoby żeby sobie poczekali i przedstawili stratę i samo spadnie a oni specjalnie dolewają złe info wtedy gdy mogą siedzieć cicho jakby im zależało na czasie acha druga sprawa kto zrobił te obroty 30mln w ciągu sesji bo widzicie że normalnie to tu jest tylko kilka mln?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -0,20% 68,86 2022-05-17 17:04:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.