Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  108,50 zł , zmiana od tamtej pory: -39,17%

Re: porównanie po 3 kwartałach 2021 Lpp 1.108 mln zysku netto Merc 440

Zgłoś do moderatora
No tak w wielu rzeczach rzeczywiście chyba masz racje natomiast zgodzisz się chyba że w tych ocenach i porównaniach LPP i Mercatora ten wskaźnik c/z przemawia za Mercatorem chociaż czas pokazuje że nie jest on tak istotny. Chciałem powiedzieć coś jeszcze -uważam że jest ciężka sytuacja bo ludzie z Merca chyba myślą w większości że takie profity z akcji jak tam mają na LPP to tu będą lada moment i że się odkują w miarę szybko i wiem że wszystcy są mega sfrustrowani ja myślę że tu trzeba czekać bardzo długo np następne 5 lat żeby było np te 600 zł i myślę że tu będzie jeszcze dużo goryczy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,79% 66,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.