Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  108,50 zł , zmiana od tamtej pory: -42,51%

Re: porównanie po 3 kwartałach 2021 Lpp 1.108 mln zysku netto Merc 440

Zgłoś do moderatora
jak tam dalej wyszydzacie Lpp a kochacie imperium Wiesia??????????????? Minusujcie moje wpisy.Zamiat straty ciąc i ratowac własny kapitał siedzicie w bagnie po uszy.

dużo się jeszcze musicie nauczyć chłopcy w zyciu....dostajecie lekcje pokory od ponad roku i zero wniosków.

a na Lpp zarabiaja prawdziwi mistzrowie giełdy i biorą Prawdziwą dywidendę a nie skupy dorabiające cwaniaków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,58% 62,38 2022-05-26 17:04:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.