Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Porażający raport. Czyżby bankrut ??????

Zgłoś do moderatora
nie ma mozliwosc zeby spolka spadla na 30gr bo to by oznaczalo kapitalizacje spolki na poziomie ok. 1 mln zł. Popatrz na Anti ktore prze kilka lat tracilo po 5 mln zlotych a mimo to ktos sie zdecydowal wejsc tylnymi drwiami do spolki na gpw juz przy kapitalizacji ok. 5 mln zl. A tu sytuacja jest znacznie inna i jka ktos bedzie chcial wejsc to z dnia na dzien odkupi pakiet kontrolny od glownych akcjonariuszy np. po 1,0-1,5 złotego i kurs od razu skoczy na nowo do 3-4 zlotych czyli do kapitalizacji ok 10 mln złotych co oczywiscie nie jest w cale duzo. Wprowadzi nowy biznes przyjmie animatora i ampli wejdzie na nowo do ciaglych z podwojnego fixa. Osobiscie uwazam ze papier juz jest na dnie i kierunek moze byc tylko jeden wzrostowy chocby pod katem wejscia inwestora do spolki. Jak sie zdenerwuja wlasciciele to zleca napisanie memorandum i rozesla po biurach maklerskich ze jest spolka do przejecia za grosze i mysloe ze nie ma takiej sily zeby nie znalazl sie chetny do badz co badz zdrowej spolki co najwazniejsze, ktora pokazal mal starte na poziomie 1 mln zlotych (to mala starta biorac pod uwage koszty wejscia na gpw i prog minimalnej kapitalizacji na poziomie ok 60 mln zlotych)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI -4,04% 0,95 2023-11-29 11:10:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.