Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Porażający raport. Czyżby bankrut ??????

Zgłoś do moderatora
Dawno temu zarobiłem tu ładna kasę teraz obserwuję tylko .Czy bankrut zapewne tak sie stanie ich sprzedaż to powiązana jest z budowlanka bum był oni i wszystkie inne braże
powiązane z budownictwem musza runąć.Warto zapewne kupić lecz przy groszówkach
Możliwe że ktoś zechce wejść tylnymi drzwiami na GPW to kupi lecz wcześniej bęc na 30 a może mniej nawet 10gr.Ja tam wczśniej nie kupię .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI 0,00% 1,25 2023-09-25 11:29:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.