Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,68 zł , zmiana od tamtej pory: 20,07%

Re: Pora wracać powyżej 6 zl

Zgłoś do moderatora
Porównywanie Bowimu do Drozpaolu to śmiech na sali, próba wywarcia spekulacji. Tutaj mamy zupełnie inny profil produkcji, skali, przychodów i akcjonariatu. Inny poziom zapasów i celów głównych akcjonariuszy. Sprawdź sobie 10 największych TFI operujących na naszej giełdzie i zobacz zainteresowanie akcjami tych spółek.

Czasami śmieszą mnie tacy akcjonariusze co używają forum bankiera aby coś zasugerować, albo znaleźć informacje na podstawie których zainwesują w daną spólkę. To się nazywa HAZARD i nie ma nic wspólnego z inwestowaniem :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 2,10% 6,82 2023-02-01 09:51:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.