Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ponoć nasz bank bankrutuje?

Zgłoś do moderatora
Jak by zawieszono to by się nie zmieniał kurs. Dobrze że już nie posiadam tego ...

Na jakiś czas pewnie zawieszono, tak jak to się robi u nas ale nie na długo.

Tu można podejrzeć kurs:
http://www.borsaitaliana.it/borsa/azioni/grafico.html?isin=IT0000064854&lang=it

Oggi to kurs dnia.

Ciekawe kiedy Włosi się zaczną okładać po głowach tak jak Grecy ? Czy jak kurs Unicredito dojdzie do 2 zł czy do 50 groszy ?

Ja ktoś ma znajomego Włocha to niech spyta czy wszystko w porządku i czy już biją na ulicach ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 0,88% 53,61 2021-10-22 11:37:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.