Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,17 zł , zmiana od tamtej pory: -11,99%

Re: Poniżej 4 zł to tanio, wkrótce 10 zł

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-31 o godz. 12:48 ~Inwestor napisał(a):
> To jest spółka na baaardzo długi czas.
> 30.06.2026 roku to termin zakończenia inwestycji rozbudowy instalacji w PCC BD sp. z o.o., która ma produkować zupełnie nową gamę produktów.
...
> Tu zapowiada się dobra przyszłość, ale dopiero w końcówce 3. dekady i początku 4. (lata 2026 - 2034).

niezła próba manipulacji, niezła narracja. może ktoś, np. kolega hubal, się nabierze ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 0,07% 2,79 2021-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.