Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Ponizej 1 PLN szkoda oddawac

Zgłoś do moderatora
Dokladnie.Byl duzy zakup akcji i tez licze na zyski.Nie ,teraz to jest naturalne,ale mysle ,dalej o wezwaniu albo odwieszeniu i przeczekaniu zlych czasow.Za duzo troli i chca wode z mozgu zrobic.Normalnie nie pisalby nikt komu nie zalezy na tej spolce i jej akcjach.Bylaby cisza tylko leszcze drobne jak my cos czasem by pisaly.Ja wiem i los mi sprzyja wiec akcji tak czy inaczej nie oddam po odwiasie ,moze nie wyglada to ciekawie,ale optymizm dopisuje.Apeluje do drobnych uzbrojmy sie w cierpliwosc po odwieszeniu i nie sprzedawac prosze nawet za 10 czy 20 groszy.Psychika ludzka tak dziala,ze bedzie korcic azeby jakis procent odzyskac wiec trzymajmy sie wszyscy razem i nie sprzedajemy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.