Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: -59,54%

Re: Ponizej 1 PLN szkoda oddawac

Zgłoś do moderatora
Bzdura. Podaj wartosc firmy z aktywow. Zob. I naleznosci krotkoterminowe bilansuja sie. Majatek trwaly 300 mln. Lacznie aktywa ponad 1,1 mld. Zobowiazania dlugoterminowe 400 mln czesc obligacje czesc kredyty. Widziales bank ktory chce stracic 200 mln? Bo ja nie. Tu sie liczy potencjal produkcyjny, umowy z sieciami det. Marki w tym marki wlasne. Zreszta co bede sie tutaj produkowal, do konca roku kurs wyjedzie na co najmniej 1 pln. Dzisiejsza kapitalizacja stanowi 4% aktywow.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.