Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: -60,74%

Re: Ponizej 1 PLN szkoda oddawac

Zgłoś do moderatora
Cedrob wykupi majątek, nie spółkę, na wezwanie tu nie liczcie. Po co im zobowiązania Kani? Kasa od Cedrobu pójdzie na spłatę części zobowiązań, potem nastąpi likwidacja, z której starczy na pokrycie zaledwie części pozostałych zobowiązań, a dla akcjonariuszy nic nie zostanie.

Podniecacie się obrotami? Myślicie, że gruby kupuje? Buahahaha, nie widzicie, że to spekulacyjny gniot? Free float to 35 milionów akcji, a w ciągu miesiąca obrócono tu ponad 60 milionów, czyli free float razy dwa! Jakby Cedrob chciał kupować spółkę, a nie majątek, to zamiast robić wezwanie zacząłby od skupu z rynku, mogliby w kilka dni uzbierać kilkanaście procent w cenie poniżej 50 groszy, a jakoś nie zbierają, wiecie dlaczego? Bo spółka ZM Kania ich nie interesuje, interesuje ich tylko jej majątek!

Przestańcie naganiać na wzrosty i ubierać nieświadomych w trupa, na tym dziadostwie można wyłącznie spekulować, kupować na dołku i sprzedawać na górce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.