Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pomoc w odzyskaniu zainwestowanych pieniędzy

Zgłoś do moderatora
Z tego co się orientuje to chyba czas na upadłość kiedy komornik informuje

"egzekucja z rachunku bankowego oraz wierzytelności okazała się bezskuteczna z uwagi na brak rachunków bankowych.....brak jest składników majątkowych z których można prowadzić skuteczną egzekucję. Dłużnik..... . Nie figuruje jako właściciel nieruchomości. Innego majątku dłużnika nie ustalono." Brak możliwości kontaktu.

pomimo, że

Baltic Bridge SA – jak Pan zapewne zdaje sobie sprawę – jest spółką publiczną. Wszystkie dane kontaktowe, o które Pan pyta, znajdują się na stronie internetowej spółki. Konta bankowe można znaleźć na „białej liście”.
Osobiście nie jestem upoważniona do udzielania jakichkolwiek informacji nt. spółki. Proszę o bezpośredni kontakt ze Spółką.
W odniesieniu do Pana ostatniego zdania z poniższego maila - pragnę podkreślić, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami księgi Spółki podlegają badaniu przez biegłego rewidenta.
Rachunkowość & Finanse Sp. z o.o.
ul. Śniadeckich 10, 00-656 Warszawa

oraz pomimo, że Baltic Bridge wyszedł ze spółki zięcia i zapomniał o tym zaraportować

https://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/fmg,sprzedaz-akcji-przez-baltic-bridge-sa-2020-12-10,espi,20201210_170645_0000207252

Nie liczyłbym na to, że spółka........
Jakiś czas temu p. Komornik Aron... z Warszawy znalazł jakiś rachunek maklerski w mBanku, ale też chyba nie udało mu się z niego zaspokoić wszystkich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 0,00% 0,23 2022-09-26 11:07:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.