Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pomoc w odzyskaniu zainwestowanych pieniędzy

Zgłoś do moderatora
Długo czekałem podpisałem porozumienie oczywiście musiałem wielokrotnie wydzwaniać ale w końcu efekt jest cześć środków została mi zwrócona. Spółka pracuje i mam nadzieje że powoli spłaci wszystkie swoje zobowiązania. Wszystkim tym którzy wypisują tu swoje żale polecam wytrwałość w kontakcie z zarządem, lub bezpośrednia wizytę w fkd. Trzeba dać czas spółce, maja kłopoty w spłacie ale po rozmowie widać ze jest plan na spłatę zobowiązań. Mi się częściowo udało pozostaje druga cześć zobaczymy jak pójdzie. Na marginesie majątku spółki wystarczy w razie niepowodzenia wiec życzę w nowym roku wszystkim zwrotu środków i cierpliwości w kontakcie ze spółką.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.