Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,60 zł , zmiana od tamtej pory: 55,34%

Re: pomimo wojny ładny zysk , szacunek za 12

Zgłoś do moderatora
w obecnej sytuacji zysk netto nic nie znaczy, mają towar do spieniężenia, to nie będzie tak jak zawsze że głównie 2q robił wynik, przez blokade portów część przejdzie na 3q, ale wszystkie wskaźniki i wolumeny rosną mimo wojny, to jest firma która w czasie wojny nie urośnie dużo ale jest na tyle bezpieczna i rozsiana po bezpiecznych rejonach że przetrwa a prawdziwy wzrost będzie w dniu kiedy pójdzie 1 info na bloombergu że rosja chce rozmawiać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -1,69% 32,00 2023-06-05 11:03:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.