Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,60 zł , zmiana od tamtej pory: 59,95%

Re: pomimo wojny ładny zysk , szacunek za 12

Zgłoś do moderatora
Bardzo fajnie, ze nawet w czasie wojny wykazali się umiejętnością zarabiania hajsu wbrew tym panikarskim tonom z początku wojny. Przyznam się, ze tę pomoc przeoczyłem. No to naprawdę szacunek, bo 12 mln to prawie połowa ich półrocznych zysków. Co prawda nie wiem jak kurs jutro zareaguje bo obecnie szeroki rynek jest strasznie słaby, ale długoterminowo to zdecydowanie dobra inwestycja.

Nie zapominajmy tez że zaczęła się w końcu oficjalna kontrofensywa, a to świetna informacja. Jednak wiadomości z frontu wpływają w dużym stopniu na kurs Astaty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,46% 32,95 2023-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.