Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 57,89%

Re: Polski rząd już pogodził się z przegraną

Zgłoś do moderatora
Odpowiedź jest bardzo prosta, czyli już szykują miękkie lądowanie i narracja, że za 4 mld zł było warto utrzymać suwerenność towarzysze :D

a Aloszki, 7777, i inni... będą dalej robić swoje, czyli dezinfomorwać, zasypywać posty, które mają wartość, chyba, że zrobią coś, co typowy taki jegomość nie robi, czyli odpisze tu na ten post lub moją zaczepkę?

Aloszek, 777 i inni macie kochones, czy zakazali wam? i musicie swoje pisać nowe, dezinformujące, dezorganizujące jakąkolwiek dyskusję?

Czekam na wypowiedz itd itd ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENX -0,18% 2,76 2023-09-25 11:54:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.