Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: 59,83%

Re: Polski rząd już pogodził się z przegraną

Zgłoś do moderatora
Kiedts po takiej informacji Up 15/20 % a dzisiaj … trzymaja w ryzach … do końca nie rozumiem tego mechanizmu… ale nie muszę - wiem po co trzymam / ake przyjdzie taki dzień - jeszxze przed wyrokiem i wywindują to na 5-tke lekko - zobaczycie, póki co zbierają ile wlezie … przywala w górę - ulica się przyczepi i zrobią wielkie koło a później … a później zobaczymy - strach wyskakiwać na jakimkolwiek poziomie , bo jak odpuszcza stopy na gorze i wyjada z milionami to na nic Bue bedzue czasu … boczniak waiting - goood

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENX -2,12% 2,77 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.